Sláva doplňkům, které jsou trendy i hřejivé zároveň!

22.11.2018

Jsou huňaté, hřejivé, výrazné – prostě všechno, jen ne nudné! Takové jsou doplňky pro letošní zimní sezonu. Díky originálním čepicím, pleteným maxi šálám a koženým rukavicím, půjdete zimě nebojácně naproti. Udělejte z nezbytností módní záležitost!


# Něco na hlavu 

Stojíte si za tím, že vám prostě žádná čepice nesluší? Pak se vás letošní zimní doplňky pokusí přesvědčit o opaku. Na výběr je totiž nepřeberné množství střihů. Od zateplených bekovek, přes elegantní barety až po ulítlé kulichy. Pokud se v čepici přeci jen necítíte, sáhněte po pletené čelence, která vás zahřeje a zimní outfit doladí. Dávejte si při jejím nákupu pozor na to, aby z vlasů nesklouzávala, proto doporučujeme zkoušení na prodejně namísto online nákupů.

Čepice s kšiltem a kulich s růžovou bambulí, RESERVED (patro 0). Baret a kulich s flitrovou bambulí, Mohito (patro +2). Čelenky, H&M (patro –1, 0). 

# Něco kolem krku

Pravidlo zní: čím větší, tím lepší! Alespoň co se šál a nákrčníků týče. A my tomuto trendu fandíme. Díky obrovskému šálu vám totiž bude i během prvních zasněžených procházek konečně teplo. Zkuste s vázáním šál experimentovat. Existuje spoustu různých uzlů a variací. Za vyzkoušenou stojí i převázání šály páskem, díky čemuž vznikne něco jako vesta a nový model je rázem na světě. V neposlední řadě frčí péřové nákrčníky, které vypadají skvěle k jednoduchému kabátu rovného střihu.

Žlutofialová a hořčičná šála, RESERVED (patro 0). Leopardí a kostkovaná, MANGO (patro +1). Plyšová a šedá, Marks & Spencer, (patro 0, +1).

# Něco na ruce

Věděly jste, že francouzsky nevychází bez rukavic už od prvních ranních mrazíků? Moc dobře totiž vědí, že právě na rukou se úplně nejrychleji projevuje staří, a proto se o ně neváhají důkladně starat. Kromě hydratačního krému jsou tak trendy rukavice jasným must-have! Letos uděláte parádu především v kožených nebo koženkových, v různých barevných provedeních. Přesvědčte se, že zdánlivě nedůležité rukavice mohou být módním prvkem vašeho outfitu.

Žluté, Marks & Spencer, (patro 0, +1). Hnědé palčáky a červené s mašlí, Lindex (patro 0). Dlouhé z kašmírové směsi, H&M (patro –1, 0). Leopardí, MANGO (patro +1). 

Foto: archivy firem, Shutterstock.com

Natálie
Mohlo by vás zajímat