Cara Delevingne – Reserved jaro/léto 2013

17.5.2013

Že vám je tato tvářička také povědomá? Říká se jí nová Kate Moss, loni na podzim na Fashion Awards získala ocenění Modelka Roku a jen o pár dní dříve podepsala smlouvu s Reserved. Reserved je značka tvořená pro ty, kteří se nebojí vybočit z řady, svým stylem definovat svojí osobnost a inspirovat další. Není tedy divu, že si jako tvář pro svojí aktuální kampaň vybrali právě tuto modelku, Caru Delevingne. Tak jako Cara je celá nová kolekce Reserved jaro/léto 2013 výrazná a odvážná. Zamilujete si ji stejně jako Caru a její fotky z Miami!

reserved_backstage_05

Cara Delevingne se narodila v Londýně 12. srpna 1992. Je mladá, je okouzlující a především je velmi temperamentní.  Už dlouho módní svět nezažil modelku, která by se nebála tváří v tvář fotografům šklebit, tančit a zkrátka bavit celé své okolí. Celý svět ji tak zbožňuje nejen pro její krásu a jedinečné obočí, ale především pro její povahu. Díky tomu je modelka považována za jednu z nejvlivnějších a její velkolepá popularita mezi všemi věkovými kategoriemi ji řadí mezi největší jména v módním světě.
Kousek z její ztřeštěné povahy a umu tvářit se na foťák vám přinášíme i v těchto záběrech a videu ze zákulisí focení kampaně pro novou kolekci značky Reserved, která spojuje vysokou módu a vytříbený „blogerský styl“ – celá Cara! No řekněte, neláká vás to ihned vyrazit do prosluněných ulic s velkým kloboukem na hlavě?

reserved_backstage_01

reserved_backstage_08

Adéla
Mohlo by vás zajímat