Udržte si svou fyzičku i během zimy

5.10.2018

Léto a letní sporty jsou ty tam. Nechcete-li se vzdát nabité energie a toužíte po tom, udržet si letní fyzičku i během chladných měsíců, zajděte si zacvičit do nového fitness Form Factory Exclusive v PALLADIU.


Po létě je návštěva posilovny více než žádoucí. S začátkem podzimu nám ubývá chuť sportovat venku, a tak abychom nevyšli „ze cviku“ a nepřišli o svalovou hmotu, kterou jsme získali sportováním během léta, nebojme se zamířit do fitness centra. Být fyzický zdatný se hodí i třeba, když jdete jen z obchodu s těžkou taškou plnou potravin na dobrou večeři.

Na patře +2 v PALLADIU se nachází v místě bývalého JATOMI fitness nové fitness centrum Form Factory Exclusive. To patří do sítě fitness center Form Factory, kterých najdete kolem patnácti v různých částech Prahy. Má na rozdíl od JATOMI fitness rozšířené vybavení fitness přístrojů a také nově upravený interiér. Výhodou fitness centra přímo v PALLADIU je skutečnost, že si můžete skočit zacvičit např. během obědové pauzy (pracujete-li v centru Prahy) nebo mezi nákupy. Nemáte-li čas potrápit své tělo ve fitness během dne, nevadí. Form Factory Exclusive v PALLADIU má otevřeno ve všední dny až do 23 hodin!

Nejste-li prototyp návštěvníka fitka, i pro vás má Form Factory Exclusive nabídku – širokou nabídku studiových lekcí. V první řadě je důležité rozhodně zmínit bosu. Jde o balanční podložku vhodnou ke zlepšení stabilizace kloubů, páteře a zpevnění celého těla. Pokud si rádi dáváte ještě víc do těla, ve Form Factory Exclusive v PALLADIU najdete i cross trénink, nebo naopak klidnou jógu, či taneční zumbu. Nabízí i například cvičení LM Bodycombat, což jsou pohyby a postoje vycházející z bojových sportů jako je karate, box a kickbox. Vyzkoušejte různé hodiny cvičení, podle toho jakou máte zrovna náladu a pak si vyberte vaše oblíbené, které budete navštěvovat pravidelně. A jak je to s cenou?

Můžete si vybrat. Zkusit permanentku na jeden měsíc a uvidíte, jak vám vyhovuje. Nebo rovnou skočit na roční předplatné za necelých 1 200 Kč měsíčně. To platí do Form Factory Exclusive v PALLADIU, jestliže byste chtěli zkusit i dalších 14 fitness center Form Factory v Praze, pak je tu Platinum členství za 1 590 Kč měsíčně. Podívejte se na stránky Form Factory Exclusive a najděte si kombinaci, která vyhovuje právě vám. A studenti mají slevu!

 

Zdroj: Form Factory Exclusive

Eliza
Mohlo by vás zajímat
12.2.2014
Od Lucie
12.5.2014
Od Lucie