Superfood pro pleť

5.12.2018

Je toho tolik! Tolik skvělých produktů, které nepochybně musíte mít, aby vaše pleť zářila. Zorientovali jsme se proto za vás v široké škále produktů, které slibují, že vaši pleť zotaví.

 

Clinique

Koncentrovaný hydratační gelový přípravek Clinique Moisture Surge, Čistící exfoliační gel, Exfoliační pleťová voda, Dramatically Different Hydrating Jelly Anti-polution, Clinique (patro 0).

Značka Clinique funguje na trhu už od roku 1968. Vyhýbá se alergenům a dráždivým látkám a ani ekologie této značce není cizí. Tohle jsou produkty, které bychom z jejich nabídky rádi vyzdvihli. Pracují s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým dokáží dodat pleti potřebné látky, nebo ji naopak efektivně ochránit. Jako například novinka Dramatically Different Hydrating Jelly Anti-polution (úplně vpravo), což je hydratační želé na vodní bázi, které díky speciální technologii dodá pleti až 24h obnovu hydratace a ochranu před nečistotami z ovzduší.

Estée Lauder

Řada Advanced Night Repair, Estée Lauder (patro 0).

Pravděpodobně vás neminula reklama na tuto revoluční novinku na omlazení a obnovu pleti. Značku Estée Lauder založila neteř maďarského lékárníka Estée, jež se zajímala o tajemství krémů už od svého útlého věku. Ve 40. letech minulého století vytvořila značku, která se vyznačuje svým luxusem a elegancí. Příběh jako z filmového plátna a možná proto není divu, že právě její nová řada si získala naše plusové body. Advanced Night Repair obnovuje pleťové buňky až 10x účinněji, odstraňuje kruhy pod očima, bojuje proti vráskám a hydratuje. A to především oční okolí, které je často namáháno umělým světlem z počítačů a nedostatkem spánku. Myslíme si, že tuhle revoluční řadu uvítá snad každá žena, jejímž denním chlebem je práce na laptopu.

Havlíkova přírodní apotéka

Bylinná osvěžující a hydratační voda, Hraběnčino sérum, Andělská mast, Elixír mládí a krásy, Havlíkova přírodní apotéka (patro –1).

Pokud jste zastánkyní přírodních zázraků a české lokální produkce, pak Havlíkova přírodní apotéka jich nabízí opravdu požehnaně. Převzaté recepty lékárníka Karla Havlíka mnohdy až z 16. století dokazují, že už tehdy znali lék na neutuchající krásu. Například Elixír mládí a krásy, což je exkluzivní mast vyrobená na základě historických receptů a obohacená o novodobé patentované složky. Vše samozřejmě pouze z přírodních složek, jelikož Havlíkova přírodní apotéka věří, že příroda je dokonalá a ukrývá obrovskou léčivou moc a sílu. Už jste vyzkoušeli některý z jejich přírodních zázraků?

 

Kiehl’s

Midnight Recovery Concentrate, Clearly Corrective, Oční krém Rosa Artica Eye, Hydratační krém Rosa Artica, Kiehl’s (patro +1).

Před 160 lety začal příběh Johna Kiehla, lékárníka, který tehdy koupil prostor pro svou apotéku v newyorské East Village. Jeho produkty nesoucí punc kvality a příslibu zdravěji vypadající pleti, najdeme nyní v obchodech po celém světe. Na jejich stránkách stačí zadat, jaký typ pleti máte a co chcete zlepšit. Pak už jen vyberete z balíčků produktů určených speciálně vám. Pro tzv. „boost“ unavené a mdlé pleti určitě stojí za vyzkoušení produkty na obrázku.

Tak už víte, kterou značku si vyberete pro vaši pleť?

Eliza
Mohlo by vás zajímat
27.11.2014
Od Petera