Na zimní vlně

20.11.2014

Škoda, že se stejně jako třeba medvědi nemůžeme na podzim uložit k zimnímu spánku a probudit se až na jaře, abychom co nejsnadnější přečkali sychravé počasí a co nejrychleji se dočkali jara. Vzhledem k tomu, že tuto možnost nemáme, musíme si poradit sami.  Mlha, která se dá pomalu krájet, vlezlá zima a nekonečné mrholení se nemusejí nutně stát našimi kamarády. Zkuste začít třeba tím, že se zachumláte do svetru!
 

Pohodlí nade vše

Pokud je pro vás nejdůležitější pohodlí, velké a měkké svetry jsou pro vás to pravé. Pohrajte si i v současné době se stále aktuálním trendem over-sized svetrů. Ty můžete koupit nejen v dámském, ale i pánském oddělení. Vybírejte ty, které jsou jednobarevné v zemitých tlumených tónech, bílé či černé. Obohatíte váš šatník o univerzální kousky, které můžete dále kombinovat. Důležitý je také správný výběr materiálu. Čím více vlny bude svetr obsahovat, tím bude teplejší a kvalitnější. Pro pány platí stejná pravidla, jen s jednou výjimkou. Pozor při výběru over-sized svetrů. Ne pro každého muže je tento trend tím pravým.
pohodlne

Pohodlné oversized úplety (zleva): pietro filipi (patro 1), Topman (patro 1), F&F (patro 1) a Topshop (patro 1)

Nebojte se odvázat

Ani svetr nemusí být nuda. Pokud jste zastánci extravagantnějšího stylu, vyberte si z mnoha vtipných vzorovaných svetrů. Ty s norským vzorem jsou stále trendy a při nákupu rozhodně chybu neuděláte. Oslavy Vánoc pak můžete strávit v originálním svetru, díky němuž budete i při rozbalování dárků za hvězdu. Mladší slečny určitě ocení objemné „fluffy“ svetry. Jsou přesně tím výrazným kouskem, který zatraktivní každý outfit.
odvaz_2

Svetry Topshop (patro 1) a svetr s vánočním potiskem H&M (patro -1, 0)

Elegantní klasika

Jednobarevný svetr třeba i s jemným vzorem se hodí i ke každodennímu nošení do práce či na formálnější události. Klasický propínací svetr je povinnou součástí dámského i pánského šatníku a měli bychom aspoň jeden ve skříni mít. Chybu neuděláte ani se zajímavě řešeným rolákem s osvěžujícím detailem jakým je třeba zapínání na olivky.
klasika

Rolák pietro filipi (patro 1), svetr pietro filipi (patro 1), cardigan RESERVED (patro 0), svetr GANT (patro 1), svetr se zapínáním na olivku H&M (patro -1, 0)

Nabídka svetrů, roláků a dalších úpletů je v PALLADIU široká. Je jen na vás, který styl si zamilujete. Ať se rozhodnete vyhrát bitvu se zimou ve svetru jakéhokoliv stylu, nezapomeňte, že čím kvalitnější kousek si pořídíte, tím déle vám vydrží.

Peter
Mohlo by vás zajímat