Co na sebe během květnové procházky městem?

5.5.2017

S jarem a teplejším počasím jdou ruku v ruce procházky po městě, nákupy či výlety, protože každý z nás chce najednou trávit více času venku. S tím vším souvisí také volba našich outfitů. Jak a co na sebe, abyste si mohly v pohodlí užívat procházky a netrpěly v nepohodlných outfitech? My jsme pro vás připravili malou inspiraci toho, co by vám letošní jaro rozhodně nemělo chybět.

  1. BÍLÁ BARVA OPĚT NA VÝSLUNÍ

Pokud chcete opravdu zazářit, pořiďte si slim džíny v bílém odstínu, stále se nosí vyšší pas a kratší topy. Trendy jsou zejména i tzv. ripped jeans, tedy roztrhané kalhoty. Pokud nechcete čistě celobílý outfit, volte alespoň odstíny tón v tónu, s bílou barvou se může krémová, smetanová či šedá. Velkým letošním trendem jsou i kulaté brýle ve stylu 70. let, sportovního ducha si udržíte s vašimi plátěnými keckami.

Top – MANGO (patro +1), džíny– F&F (patro +1), boty – Office Shoes (patro -1), kabelka – Tchibo (patro -2), sluneční brýle – TOPSHOP (patro +1)

2. VESELÉ TENISKY

Velkým trendem jsou klasické tenisky, které jsou ale ozdobeny nejrůznějšími barevnými motivy. Ano, vypadá to jako na návrat do dětských let, ale opak je pravdou, právě s těmito sportovními botami budete letos nejvíc trendy. Zbytek outfitu určitě nechte jednodušší, neboť si tenisky zaslouží svou pozornost a vy ji od nich určitě nechcete odvést. Ideální kombinací je klasický basic top, klidně s proužky a vintage vzhled džín.

 

Bomber – Promod (patro 0), tričko – RESERVED (patro 0), džíny – Marks & Spencer (patro 0, +1) boty – vlastní 

3. SPADLÁ RAMENA

Dalším velkým trendem jsou spadlá ramena. Od jednoduchých topů až po ty složité s volánky, nosí se buďto na obou stranách a nebo pouze na jednom rameni, důležité je vždy zachovat souměrnost modelu, takže spodní část volte vždy na tělo a pokud máte problémové partie v rukou, tak na tento trend raději zapomeňte, má totiž tendenci rozšiřovat. Pokud nemáte rády tenisky, volte jejich městskou sportovní alternativu, kterou jsou tzv. espadrillky.

)

Košile – RESERVED (patro 0), Kalhoty – Levi’s® (patro -1), sluneční brýle –TOPSHOP (patro +1)

4. SPORTOVNÍ ŠATY

Pokud nepatříte k milovnicím kalhot a džínů, nemusíte zoufat, i pro vás se letos na jaře našel velmi hezký sportovní trend. Pokud milujete šaty, zkuste se v obchodech mrknout na nové bavlněné či lněné modely s proužky či potiskem, ideálně na knoflíčky. Jelikož se jedná o sportovní šaty, nebojte se k nim obout tenisky či plátěné kecky a celý outfit doplňte džínovou bundou.

Džínová bunda – Promod (patro 0), šaty – TOPSHOP (patro +1), boty – vlastní, sluneční brýle – TOPSHOP (patro +1)

CzechChicks
Mohlo by vás zajímat