Styl podle ženy, která obléká nejen celou Austrálii.

30.10.2018

Kdo jiný by měl vědět, co právě letí, než editorka australského Vogue. Svým stylem nejenže mnohé inspiruje, ale zároveň dává jasně najevo, že do módy má co mluvit. Její prací je proto komentování nových trendů nebo hodnocení prestižních přehlídek. V čem tkví její šmrnc?


# V pánském stylu

Pokud bychom měli jmenovat jen jeden styl, které snad nikdy nevyjde z módy, byl by to právě ten pánský. Letošní podzim se s oversized saky, cigaretovými kalhotami a pouzdrovými sukněmi doslova roztrhl pytel. To co se dřív nosilo jen do kanceláře, dnes můžete směle obléct i na party. Christine pánský look zjemnila sukní ke kolenům, která díky sexy rozparku nepůsobí vůbec usedle. Pohrát si můžete i s doplňky, například rozbít outfit barevným psaníčkem nebo ho doplnit o kontrastní tenisky.

Sukně, MANGO (patro +1). Sako, Lindex (patro 0). Boty Hogl, Baťa (patro –1). Sluneční brýle, MANGO (patro +1). Kostkované sako, Patrizia Pepe (patro +1).


# V barvě trikolory

Ať už vám kombinace bílé, modré a červené připomíná Francii, spartakiádu nebo jejím nošením chcete uctít výročí vzniku Československa, rozhodně budete v kurzu. Nebojte se kombinovat sportovnější kousky s výraznými logy, spolu s elegantnějšími prvky. Módní divou budete, pokud na prvních pohled nesourodé prvky vkusně zkombinujete a nakonec je doplníte třeba ještě o bílé kozačky, které jsou po dlouhé době zase hitem.

 

Svetr, H&M (patro –1, 0). Bunda a pásek, Levi’s, (patro –1). Kozačky, Baťa (patro –1). Midi sukně, MANGO (patro +1). 


# Podzimní lady

Christine Centenera si libuje v originálních i klasických kabátech a sakách a její vášní jsou asi jako u každé ženy boty a doplňky. Ani na podzim se nevzdává sukní a šatů. Právě pletené teplé šaty jsou ideální volbou do pochmurného počasí. Přes ně můžete přehodit buď kabát rovného střihu, nebo jednoduché sako. Praktické a trendy jsou také vysoké rukavice bez prstů, které dodají outfitu na ležérnosti.

Béžové šaty, H&M (patro –1, 0). Zelené a hnědé šaty, MANGO (patro +1). Sako, H&M (patro –1, 0). Rukavice bez prstů, RESERVED (patro 0). 

 

Foto: Shutterstock.com, archivy prodejen z PALLADIA

Natálie
Mohlo by vás zajímat