Šaty jako pro víly ovládly přehlídková mola

5.5.2018

Návrháři mají jasno – čím něžnější, volánkovější a květinovější šaty, tím lepší! V kolekcích jaro/léto 2018 se to proto šaty jako pro víly jen hemží. Romantické šaty se ale nemusíte bát obléct ani s teniskami nebo rockerskými sandálky!


# Volánková královna

Nebojte se obklopit se dramatickými volány. Nabíraná látka sice přidává kila navíc, ale pokud s volány budete pracovat správně, mohou vaši postavu naopak krásně vytvarovat. Pokud tedy máte siluetu nesouměrnou, zvýrazněte drobnější partii romantickými vlnkami, díky čemuž se ta druhá opticky upozadí. Volánky jsou také vhodné pro ženy s chlapecké tvary, ty jimi nemusí nijak šetřit.

Zelené šaty a růžové šaty, RESERVED (patro 0).Tropické šaty, Guess, FADE (patro +1). Lososové šaty, MANGO (patro +1).

# Sněhobílá princezna

Bílá vypadá především k opálené pokožce doslova neodolatelně. Světlé tóny vás osvěží a omladí a hodí se na spoustu příležitostí. S džínovou bundičkou jsou super volbou na rande, s páskovými sandálky jsou ideální na plážovou promenádu a s jehlovými podpatky se dají využít i na letní svatbu. Bílá je zkrátka nová černá!

Šaty s rukávy, RESERVED (patro 0). Šaty s chokerem, Guess (patro +1). Šaty s mašlí, Armani Exchange (patro +1). Krajkové šaty, H&M (patro –1, 0). 

# Porcelánová panenka

Probuďte v sobě ženskost a udělejte ze sebe rozkošnou panenku. Pokud se vám zdá podobný look až příliš sladký, vyvažte ho kontrastními prvky. Krátké květované šaty vypadají šik s bílými Converskami a hodí se k nim i drsný kožený křívák. Nebojte se neobvyklých kombinací.

Květinové a zelené šaty, H&M (patro –1, 0). Dlouhé a modré šaty, Marks & Spencer, (patro 0, +1).

Foto: Pinterest.com

 

Natálie
Mohlo by vás zajímat
18.12.2013
Od Šárky