Červen by PALLADIUM

4.6.2016

V červnu se u PALLADIA můžete těšit na Kavárnu POTMĚ a bohatý doprovodný program, tak si nenechte ujít tento netradiční zážitek a podpořte spolu s námi dobrou věc. V polovině měsíce navíc spouštíme velkou letní soutěž „PALLADIUM TAŠKA CESTUJE“. Tak na co ještě čekáte?

 

Kavárna POTMĚ

Přijďte na vlastní kůži zažít černočernou tmu v Kavárně POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci. Kavárnu najdete přímo před vchodem do PALLADIA na náměstí Republiky.
 „Kavárna POTMĚ je jediná kavárna, kde si můžete dát černou kávu s mlékem, a pořád bude černá. Nemusíte se ale bát, že vám bude ve světě tmy smutno. Naši nevidomí kavárnici se o vás postarají a případné chmury a obavy hned rozptýlí s humorem sobě vlastním, i když i ten je někdy černý,“ zve návštěvníky Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který v rámci sbírky Světluška projekt Kavárny POTMĚ organizuje.

Kavarna Potme

Otevírací doba Kavárny POTMĚ je 10.00–21.00 hodin, s pauzou od 15.00–16.00 hodin. Vstupné stojí 140 Kč, v ceně je kromě netradičního zážitku již zahrnut jeden nápoj nebo zmrzlina, hrneček s logem Světlušky a světluščí button na památku. Výtěžek z Kavárny POTMĚ putuje na konto Světlušky Nadačního fondu Českého rozhlasu, která těžce zrakově postiženým dětem i dospělým pomáhá.

Doprovodný program

  • 3.–26. 6.2016: Výstava fotografií nevidomých od Roberta Vana v PALLADIU na patře +1
  • 21. 6. 2016: Workshop na sestavování svítidel Luxiom společně s nevidomými, 17.00 – 19.00
  • 23. 6. 2016: Ukončení provozu Kavárny před PALLADIEM v 16.00 h

 

Výstava fotografií Roberta Vana

Doprovodnou akcí Kavárny POTMĚ je výstava fotoportrétů nevidomých od známého slovenského fotografa Roberta Vana. Tuto výstavu si můžete prohlédnout zdarma v PALLADIU na patře +1. Jak prozradil samotný Robert Vano: „Lidem, kteří nevidí, nebo vidí velmi málo, záleželo moc na tom, abych zachytil, čemu se věnují, co je jejich práce nebo záliba. Zda se mi to podařilo, však musíte na výsledných fotkách posoudit až vy.

Vystava fotek Roberta Vana

 

letní soutěž „palladium taška cestuje“

V polovině června startuje velká letní soutěž o 75 hodnotných cen. Chcete vyhrát stylovou elektroniku, krásné šperky nebo poukazy na nákupy? Pak se zapojte.

Jde to ve snadných 4 krocích:

1. Nakupte u nás alespoň za 500 Kč (je možné sčítat účtenky ze všech obchodů a restaurací v PALLADIU v rámci jednoho dne).

2. Nechte si potvrdit účtenky na Infokiosku (patro 0) a automaticky získáte originální látkovou tašku PALLADIUM.

PALLADIUM taska cestuje_soutez

3. Staňte se followerem Instagramu PALLADIA, a pak už stačí jen vyrazit se svou taškou vstříc prázdninovým dobrodružstvím.

4. Vyfoťte se v kreativním prostředí či situaci s PALLADIUM taškou, nasdílejte fotku na Instagram a označte #palladiumpraha #palladiumtaska. Z těchto fotografií vybereme výherce naší soutěže.

Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdete na http://palladiumpraha.cz/soutez/Soutěž probíhá od 15. 6. 2016 do 8. 9. 2016 včetně. Hodně štěstí!

PALLADIUM taska cestuje_taska
Přejeme příjemnou zábavu!

Peter
Mohlo by vás zajímat