Inspirace z červeného koberce v Cannes

16.6.2014

Víte, kde je největší koncentrace módy na jednom místě? Na první příčce je bezkonkurenčně Fashion Week a hned po něm Filmový festival v Cannes. Na červeném koberci se letos, jako každoročně, předvedli známé osobnosti nejen z filmové branže a se svými róbami se nenechali zahanbit. V poměru promítaných filmů a prezentovaných modelů, je to téměř remíza a návrháři si jistě mohou zamnout prsty 🙂

 
Italská supermodelka a herečka Monica Bellucci zůstala věrná své rodné zemi a na zahájení festivalu zvolila model od návrhářského dua Dolce & Gabbana. Korzetové koktejlky jsou nesmrtelné. Dokonce se odvažuji říci, že jsou povinnou výbavou každé ženy. Stejně jako povlečení od maminky 🙂 Bohatá krajková sukně a ladný pohyb boků, to je prostě ono!


look1Krajkovaná sukně, Sinéquanone (patro +1). Krajkovaný top, TOPSHOP (patro +1). Černý top s kamínky a černý top s efektní nití, TOPSHOP (patro +1). Černé páskové lodičky, Office Shoes (patro -1). Černé vysoké boty s uzavřenou špičkou, Deichmann (patro -2).

 
Letošním trendem květinových motivů se nechala zlákat německá modelka a herečka Nadja Auermann, jejíž model od Dolce & Gabbana patřil k těm střídmějším, ale velice elegantním a svěžím. Střihově podobný kousek můžete zakoupit v H&M nebo Sinéquanone, se kterým překvapíte třeba na společenském nebo pracovním večírku. Otevřený výstřih si zaslouží decentní ozdobu v podobě perel nebo menšího drahokamu.

look2a
Zelené květované šaty, H&M (patro 0). Skládané šaty, Sinéquanone (patro +1). Béžové lodičky, Office Shoes (patro -1). Páskové lakové boty, Reno (patro -2). Doplňky, Bijou Brigitte (patro -1)

 
Rusovlasá éterická kráska, Jessica Chastain, se před fotografy ukázala v rozevlátých antických maxi od návrháře Elieho Saaba. Model na herečce krásně splývá a i přes jeho jednoduchost působí mocně. Návrhář je známý svými skvostnými večerními a svatebními šaty z taftu, organzy či saténu, které kombinuje s ručními výšivkami nebo krajkami. Jsou to hotová umělecká díla za velké peněžní částky. Šaty podobného vzhledu jsou vhodným základem na společenskou událost jakéhokoliv typu. Vše doplňte o sadu náramků a budete nejen vidět, ale i slyšet 🙂

look3Šaty, H&M (patro 0). Páskové boty, Reno (patro -2). Doplňky, Bijou Brigitte (patro -1)

 
Jessica Hart vsadila na jednoduchost a střihovou rafinovanost šatů a opět potvrdila, že méně je většinou více. Tento typ šatů se perfektně hodí na letní firemní večírek na lodi. V úpletových šatech z H&M můžete protančit celou noc a budete se cítit pohodlně. Nezapomeňte na decentní doplňky a výrazné psaníčko či menší kabelku s balíčkem první pomoci – pudřenkou a parfémem 🙂

look4Modré šaty, H&M (patro 0). Stříbrné páskové boty, Office Shoes (patro -1). Náušnice a náramek, Swarovski (patro 0). Psaníčko, CCC Boty (patro -2)

 
Zářící perlou v záplavě černých večerních byla ve svých šatech od návrháře Yves Saint Laurenta herečka Milla Jovovich. Ikona známá hlavně díky sci-fi filmům Pátý element nebo Resident Evil ukázala, že styl tedy má! Blyštivé šaty s vysokým rozparkem jsou ženské a elegantní. Pokud jste ráda ve středu pozornosti, vyražte na večírek v podobném modelu na vysokých lakovkách. Věřte, že budete nepřehlédnutelná 😉

look5Šaty, TOPSHOP (patro +1). Lakované lodičky, WOJAS (patro -1). Černé vysací náušnice, Swarovski (patro 0). Černé pecky, Bijou Brigitte (patro -1).

Peter
Mohlo by vás zajímat
22.3.2014
Od Lucie