About

Lucka a Nicole – A Cup of Style

acupofstylesmall

Dvě sestry a zároveň nejlepší kamarádky, to jsme my – Lucka a Nicole. V blogovém světě se pohybujeme již řádku let, ale od roku 2010 jsme zakotvily na A Cup of Style – blogu o našem osobním stylu a všem, co máme rády. To je v první řadě móda, kosmetika, cestování a dobré jídlo a pití. Blogování nás naplňuje, a rády bychom se mu věnovaly na plný úvazek! V současné době obě studujeme Marketingovou komunikaci a žijeme v Praze, našem oblíbeném městě!

acupofstyle@palladiumblog.cz

Veronika a Hanka – The Czech Chicks

TCCJsme dvě módní blogerky, Hanka (blondýnka) a Veronika (brunetka). Před třemi lety jsme založily blog theczechchicks.com Jelikož tento blog vytváříme dvě, každá nabízí trochu jiný styl a pohled na módu. Najdete u nás nejen příspěvky o módě, ale také rubriky o cestování, módních trendech, kosmetických tipech či recenzích a v neposlední řadě články s tipy, kde dobře nakoupit, kde se dobře najíst či kde vycestovat na dovolenou. Minulý rok jsme také otevřely internetový obchod, který nabízí exkluzivní oblečení a doplňky z USA a Itálie.

Bára Černá

BaraNěkteří lidé o mně říkají, že jsem víla. Můj život je jedno velké divadlo, ve kterém nechybí láska k módě, literatuře, umění a zajímavým lidem. Vystudovala jsem oděvní návrhářství a do budoucna bych chtěla založit vlastní značku a trochu pánům provětrat šatníky :-).

Tvorba a seberealizace je pro mě stejně důležitá jako dlouhý spánek a snění. Baví mě oblékat (stylovat) a líčit lidi a zároveň jim naslouchat. Jsem tak trochu volnomyšlenkářka ve světě plném představ, nápadů a vůní listů knih. Už od dětství miluju filmy, divadlo, herecký humor a operu La Traviata. Nedokážu zůstat dlouho na jednom místě, snad jen hlediště je výjimkou.

bara@palladiumblog.cz

Karolína Štursová

Bara

Fotografka a občasná pisatelka, věčně zasněná a pořád hladová – to jsem já. Vystudovala jsem Marketingové komunikace na FMK UTB ve Zlíně. Lásku k umění a módě ve mě už v dětství probudila moje maminka, která pracuje v módním průmyslu přes dvacet let. Mou největší vášní (a prací zároveň) je portrétní fotografie. Fascinuje mě jedinečnost každého člověka a různé podoby krásy, které se skrývají v každém z nás. Když mám volno, ráda se toulám – ať už při cestách do zahraničí, v imaginárních literárních světech nebo v pražských uličkách.

karolina@palladiumblog.cz

Barbora Hasalová

Bara

Nekonečná milovnice květin, skvělého jídla a kavárenského povalování. Jsem studentkou marketingové komunikace ve Zlíně a malou markeťačkou v Praze. Nejraději bych pořád někam cestovala a kupovala další polštáře. Ráda si povídám s lidmi a neustále začínám s běháním.