About

Veronika a Hanka – The Czech Chicks

TCC

 

 

 

 

 

 

Jsme dvě módní blogerky, Hanka (blondýnka) a Veronika (brunetka). Před třemi lety jsme založily blog theczechchicks.com Jelikož tento blog vytváříme dvě, každá nabízí trochu jiný styl a pohled na módu. Najdete u nás nejen příspěvky o módě, ale také rubriky o cestování, módních trendech, kosmetických tipech či recenzích a v neposlední řadě články s tipy, kde dobře nakoupit, kde se dobře najíst či kde vycestovat na dovolenou. Minulý rok jsme také otevřely internetový obchod, který nabízí exkluzivní oblečení a doplňky z USA a Itálie.

Klára Tomková

Jsem studentka žurnalistiky, která miluje módu a vše kolem fashion magazínů, přehlídek a blogů. Proto také pracuji jako módní a lifestylová redaktorka a fotoeditorka. Inspiraci čerpám jak z ulice, tak z přehlídek a Instagramu. Mojí fashion ikonou je Gigi Hadid, jejíž styl je pro mě naprosto bezkonkurenční. Mimo módu miluju cestování, přírodu, dobré knížky a design.

Natálie Hrdá

Jsem módní a beauty redaktorka, která miluje nakupovaní a cokoliv je s módou spojené. U svých článků, ale i vlastního stylu se inspiruju zahraničními hvězdami, modelkami, blogery, ale i originálními lidmi a podniky všude kolem mě. Kromě módy nedám dopustit ani na kosmetiku, kde ráda objevuju beauty zázraky, které stojí za vyzkoušení. A právě pravidelnou dávku inspirace, tipů, rad a postřehů píšu i sem na PALLADIUM blog. Věřím, že každý může být trendy, šik a najít si svůj osobitý styl!

Eliška Krutáková

Jmenuji se Eliška Krutáková, momentálně studuji multimediální design v Kodani, ale moje srdce patří Praze. Jsem Eliza z blogu Style by Eliza, kde ráda píšu o módě, cestování, kde mají super kafe, nebo výborný tuňákový sendvič. Ráda se směju, maluju, chodím do Stromovky se psem, nebo se jen tak poflakuju po kavárničkách.

KATEŘINA ČERNÁ

Černé Káče, holka, která se stala mámou malé princezny a život se jí otočil o 360°. Máma, která nepřestala být ženou, kamarádkou ani milenkou. Naopak se snaží stát vzorem pro svoji dceru. A má blog, protože je to teď přeci tak moc moderní :).