Huňaté doplňky pro každou zimní královnu

Také máte s příchodem pořádné zimy chuť se zachumlat doma a ven vycházet jen v případě nutnosti? A to nejlépe oblečená jako neforemný Yetti? Pokud sázíte i vy v zimě hlavně na praktičnost a pohodlí, a dáváte proto přednost jednodušším outfitům, budou hravé doplňky ideálním trendy řešením. Díky nim dostane i obyčejný kabát nebo péřovka nepřehlédnutelný módní šmrnc.

(Pokračování textu…)

Existuje dárek, který potěší každou z nás?

Ještě stále dumáte nad tím, co si přát k Vánocům? Pak se neváhejte vydat do nové prodejny luxusního prádla Palmers a vybrat si tam krásné spodní prádlo, které vám letos donese Ježíšek. A proč právě prádlo od Palmers? 

(Pokračování textu…)

Ke stromečku v královském outfitu

Co si obléknout na Štědrý večer ke stromečku, v následující sváteční dny a v čem pohodlném přežít celé svátky, to jsou snad každoroční otázky. Pokud tápete stejně jako vloni, čtěte dál. Nechte se inspirovat tím, co obléká královská rodina, ať letos zazáříte!

(Pokračování textu…)

#BOOKS: Nejlepší knížky pod stromeček pro vás i vaše blízké

Vánoce bez knížek? To si snad ani neumíme představit! Čím ale potěšit toho největšího knihomola v rodině? To bývá často pořádný oříšek. Proto jsme pro vás připravili výběr těch nej knížek pro každého. Na své si přijdou všechny generace od dětí, přes teenagary, až po seniory. Tak se na tu knižní nadílku, kterou naleznete v Knihkupectví PALLADIUM, pojďme podívat!

(Pokračování textu…)

Čekání na Ježíška…

Je to neuveřitelné, Vánoce jsou zase tady a další rok se blíží ke konci. Pokud chcete, aby i váš byt byl o Vánocích trendy, nechte se inspirovat novinkami pro Advent 2017.  Už řadu let platí, že daný rok je ve znamení určité barvy.  Letošním nejžhavějším kandidátem je barva bílá, které na paty šlape ještě fialová.

(Pokračování textu…)

Zimu ovládnou péřovky! Víme, jak v nich vypadat šik

Buďte na obláčku! Oblečte se do pohodlné a především teplé prošívané bundy. Cool péřovka už totiž není oxymoron, tento typ bundy je zpět a my víme, jak v ní vypadat neodolatelně sexy! Na své si přijdou jak milovnice crazy chromových odstínů či sametu, tak ti z nás, kteří módním experimentům neholdují.  Péřovky se totiž nosí ve všech barvách i materiálech. A jaké jsou ty nejvíc chic?

(Pokračování textu…)

 1 2 3 4 91